Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Využíváme mobilní aplikaci TWIGSEE

Vloženo: 17. října 2022 v 18:19

Začínáme využívat novou mobilní aplikaci smiley TWIGSEE

KOMUNIKACE

Twigsee představuje jednotný komunikační kanál mezi školkou a rodiči, ale také možnost interní komunikace v rámci školky. Učitelé i vedení školky tak mohou snadno a cíleně informovat rodiče o všem potřebném. Předností této funkce je, že každý uživatel vidí jen to, co se ho týká. Například rodiče vidí jen informace týkající se jejich dítěte a třídy, do které chodí. Školka může v různých situacích snadno získat zpětnou vazbu od rodičů prostřednictvím anket přímo v aplikaci Twigsee.

Výhody pro školku:

 • Učitel zasílá zprávy / fotky / videa / novinky a praktické informace rodičům nebo vedení školky.
 • Možnost napsat rodičům jednoho dítěte / více dětí / celé třídy na jeden klik.
 • Učitel může vytvořit anketu - vyhodnocení zpětné vazby rodičů během vteřiny (pro přihlašování na kroužky, výlety, plánované docházky atp.).

Výhody pro rodiče:

 • Kompletní přehled a informace o dění ve školce v mobilní aplikaci.
 • Vidí pouze příspěvky, fotky, videa, zprávy a informace týkající se jeho dětí a jejich tříd.
 • Přehled o organizačních detailech, studijních plánech a důležitých milnících.
 • Historie komunikace na jednom místě.
 • GDPR

  Ochrana a zabezpečení dat je v rámci aplikace Twigsee a celého systému prioritou. Vše funguje plně v souladu s GDPR. Žádná data, včetně fotografií, nejsou ukládána do telefonu, na kterém je aplikace instalována, ani do počítače. Úložištěm dat jsou vysoce zabezpečené cloudové servery a do aplikace se nedostane nikdo bez specifických přihlašovacích údajů. Rodiče současně udělují školce souhlas s GDPR prostřednictvím formuláře. Pokud si ale rodiče nepřejí, aby bylo jejich dítě ve školce například foceno, tuto skutečnost uvedou ve formuláři. U profilu dítěte je v aplikaci jasně viditelné, zda rodiče GDPR potvrdili nebo ne.

 • Všechna data, včetně fotografií, jsou považována za vysoce důvěrná a chráněná v úrovni zabezpečení zdravotní a podobné privátní dokumentace.
 • Vysoce zabezpečené servery a databáze pro zálohování dat.
 • Aplikace je plně v souladu s GDPR (včetně implementovaných alertů pro děti bez potvrzení GDPR).
 • Aplikace splňuje podmínky nejvyššího zabezpečení platforem Google Play a AppStore.
 •  

 

Galerie